وب نویس شنبه 27 دی 1393 12:01 ب.ظ نظرات ()
بنده در آینده نزدیک به شهر “زاکوره” در مراکش سفر خواهم کرد و در آنجا نام جدید و اسلامی خودم را انتخاب خواهم کرد.


ازابیل ماتیک

به گزارش رهیافتگان (پایگاه جامع مبلغین و تازه مسلمانان )، به گزارش، اخبار و اتفاقاتی که طی دو سه هفته اخیر در کشور فرانسه رخ داده، از مهم ترین حوادث جاری در جهان به شمار می رود.
ابتدا تروریست های وابسته به گروهک تکفیری «دولت اسرائیلی عراق و شام» موسوم به “داعش” در عملیاتی تروریستی تعدادی روزنامه نگار و فعال را به قتل رساندند.بعد از آن هم یک روزنامه فرانسوی برای چندمین بار و به اصطلاح با هدف انتقام گرفتن از آن عملیات تروریستی، با انتشار کاریکاتوری توهین آمیز، ساحت مقدس نبی اکرم اسلام (ص) را مورد اهانت قرار داد.

ازابیل ماتیک

در پی این واکنش بی شرمانه و غیر منطقی این نشریه فرانسه، خانم «ازابیل ماتیک» کارگردان فرانسوی به دین مبین اسلام گروید.وی با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود در سایت فیسبوک، نوشت: از آقای «هشام بهلول» بازیگر مراکشی که خبر مسلمان شدن بنده را در روزنامه های مراکشی منتشر کرد، تشکر و قدردانی می کنم. این خبر صحت دارد.خانم «ازابیل ماتیک» در ادامه مطلب خود در صفحه اش نوشت: “أشهد أن لا إله إلاّ الله وأنّ محمدا رسول الله”. بنده در آینده نزدیک به شهر “زاکوره” در مراکش سفر خواهم کرد و در آنجا نام جدید و اسلامی خودم را انتخاب خواهم کرد.
ازابیل ماتیک

گفتنی است در پی انتشار این مطلب در صفحه این کارگردان فرانسوی، هزاران نفر از کاربران مسلمان در سراسر جهان در ذیل مطلب او، مسلمان شدنش را تبریک گفتند.
منبع:  شیعه آنلاین